muqa 900
rkl vala loja shperblyese
driloni com
vipa
Fillimi / Lajmet / Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka pranon raportin përfundimtar të zgjedhjeve
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka pranon raportin përfundimtar të zgjedhjeve

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka pranon raportin përfundimtar të zgjedhjeve

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, ka pritur sot në takim shefin e misionit të Bashkimit Evropian për vëzhgimin e zgjedhjeve, Alojz Peterle i cili ka qenë i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij. Në emër të KQZ-së, kryetarja Valdete Daka, ka pranuar raportin përfundimtar “Zgjedhjet për kryetarë të komunave dhe kuvendeve komunale në Kosovë” të misionit për vëzhgimin e zgjedhjeve.

Kontrolloni gjithashtu

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj: Ligji për demarkacionin do të votohet kështu siç është

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj: Ligji për demarkacionin do të votohet kështu siç është

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka thënë se gjithçka është afër ...