vipa
vala – old
driloni com
Fillimi / Lajmet / Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj takon me kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin
Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj takon me kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj takon me kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj është takuar me kryetarin e Komunës së Skenderajt, Bekim Jasharin, me të cilin biseduan për realizimin e projekteve në fushën e mjedisit dhe planifikimit hapësinor në këtë rajon. Gjithashtu ministrja Reshitaj ka shprehur vullnetin për mbështetje ndaj kryetarit Jashari në rrugën e tij të realizimit të politikave zhvillimore për ngritjen e nivelit të mirëqenies së qytetarëve të Skenderajt.

Kontrolloni gjithashtu

Ministri Bytyqi mori pjesë në 70 vjetorin e themelimit të shkollës “Hasan Prishtina” në Tërpezë të Malishevës

Ministri Bytyqi mori pjesë në 70 vjetorin e themelimit të shkollës “Hasan Prishtina” në Tërpezë të Malishevës

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi ka marrë pjesë në ceremoninë festive të ...