muqa 900
driloni com
melodia 10 vjet shtet
rkl vala loja shperblyese
vipa
Fillimi / Lajmet / Edi Rama: Sot fitoi Shqipëria më 25 qershor fiton Partia Socialiste
Edi Rama

Edi Rama: Sot fitoi Shqipëria më 25 qershor fiton Partia Socialiste

Në mitingun e hapjes së fushatës të socialistëve përpara Piramidës, në Tiranë, kryetari i kësaj partie, Edi Rama ka thënë se më 25 qershor do të fitojë Partia Socialiste, por sot ka fituar e gjithë Shqipëria, kanë fituar socialistët dhe demokratët dhe njerëzit e zakonshëm të të gjithë këtij vendi”. Rama duke komentuar marrëveshjen e arritur me kreun e opozitës, Lulzim Basha tha se shtyrja e zgjedhjeve me një javë erdhi si këmbim i kushtit për të votuar Vettingun dhe për të realizuar Reformën në Drejtësi e për të larguar gjyqtarët e prokurorët e korruptuar.

Kontrolloni gjithashtu

Në kompleksin ‘’Adem Jashari’’ janë mbjelldhur 116 fidanëve, që simbolizojnë shtetet që e kanë njohur Kosovën

Në kompleksin ‘’Adem Jashari’’ janë mbjelldhur 116 fidanëve, që simbolizojnë shtetet që e kanë njohur Kosovën

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka shkruar në një postim të tij se ...