muqa 900
rkl vala loja shperblyese
vipa
driloni com
Fillimi / Institucionet / Komuna dhe artistët kaçanikas konfirmojnë bashkëpunimin për aktivitete komunale artisitke

Komuna dhe artistët kaçanikas konfirmojnë bashkëpunimin për aktivitete komunale artisitke

Nënkryetari i Komunës së Kaçanikut Ylber Bajra, ka pritur në një takim grupin muzikor “Fortuna” nga Kaçaniku. Në takim u konfirmua bashkëpunimi si dhe promovimi sa më aktiv i artit në Komunën e Kaçanikut. Nënkryetari Bajra premtoi mbështetje komunale për nismat artistike që kanë për qëllim promovimin e artit dhe kulturës kaçanikase.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Elezaj u takua me Drejtorin Ekzekutiv të Institutit KLGI, Besnik Tahiri

Kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj, është takuar me Drejtorin Ekzekutiv të Institutit Kosovar ...