driloni com
vipa
vala – old
Fillimi / Institucionet / Kryetari Jashari bënë homazhe pranë lapidarit “Dëshmorët e Kombit” në lagjen 3

Kryetari Jashari bënë homazhe pranë lapidarit “Dëshmorët e Kombit” në lagjen 3

Për nderë të 19- vjetorit të të rënëve për Liri dhe Pavarësi, Kryetari i Skenderajt,  Bekim Jashari, së bashku me kryesuesen e kuvendit komunal, Fatbardha Haliti, drejtorët komunalë, asamblistë dhe familjarë, bënë homazhe dhe vendosën lule pranë lapidarit “Dëshmorët e Kombit”, në lagjen 3.

Kontrolloni gjithashtu

Nënshkruhet marrëveshja në kuadër të angazhimit për fuqizimin e rinisë përmes edukimit jo-formal

Në kabinetin e ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, është nënshkruar një marrëveshje ...