muqa 900
rkl vala loja shperblyese
vipa
driloni com
Fillimi / Institucionet / Kryetari Kuçi priti ne takim komandantin divizionit JRD-C

Kryetari Kuçi priti ne takim komandantin divizionit JRD-C

Kryetari i komunës së Junikut Agron Kuçi, priti në takim komandantin e divizionit JRD-C Kolonel Daniele Bajata, pjesë përbërëse e KFOR-it italian.

Në këtë takim u diskutua mbi sigurinë në vend dhe bashkëpunimin e ndërsjellët në mes të komunës së Junikut dhe KFOR-it Italian.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari JASHARI mori pjesë në takimin informues të Programit për Zhvillim Rajonal

Kryetari i komunës së Skenderajt Bekim Jashari, mori pjesë në një takim informues të Programit ...