vala – old
driloni com
vipa
Fillimi / Lajmet / Në komisonin parlamentar sot diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore në Kosovë
Në komisonin parlamentar sot diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore në Kosovë

Në komisonin parlamentar sot diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore në Kosovë

Sot mbahet mbledhja e Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi. Në këtë mbledhje do të diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore të Kosovës. Mbledhja mbahet në ora 10:00.

Kontrolloni gjithashtu

Sot shënohet 19 vjetori i masakrës në burgun e Dubravës të kryer nga nga forcat ushtarake e policore serbe

Sot shënohet 19 vjetori i masakrës në burgun e Dubravës të kryer nga forcat ushtarake e policore serbe

Me rastin e shënimit të 19-vjetorit të masakrës së Dubravës, sot (e martë) nga ora ...