melodia 10 vjet shtet
rkl vala loja shperblyese
muqa 900
driloni com
vipa
Fillimi / Institucionet / Ne Skenderaj organizohet festivali i 13–te “Rapsodia Shqiptare”

Ne Skenderaj organizohet festivali i 13–te “Rapsodia Shqiptare”

Ne Skenderaj do te organizohet festivali gjithëkombëtar “Rapsodia Shqiptare” edicioni i 13-te, ky Festival do te mbahet me datën 26, 27 dhe 28 Nëntor, në Skenderaj, duke filluar nga ora 16:00, në Qendrën e Kulturës ,,Hasan Prishtina” në Skenderaj.

Kontrolloni gjithashtu

Me shumë aktivitete Juniku shënoj 10 vjetorin e Pavarësisë

Për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës,Komuna Junikut organizoj disa aktivitete, duke filluar ...