vipa
rkl vala loja shperblyese
muqa 900
driloni com
Fillimi / Lajmet / Zëvendës-kryeministri Fatmir Limaj, priti ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi
Zëvendës-kryeministri Fatmir Limaj, priti ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi

Zëvendës-kryeministri Fatmir Limaj, priti ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi

Zëvendës-kryeministri i Republikës së Kosovës, Fatmir Limaj, priti ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi. Në këtë takim është diskutuar për mbledhjen e përbashkët mes dy qeverive shqiptare, e cila do të organizohet muajin e ardhshëm në Korçë. Zëvendës-kryeministri Limaj dhe ambasadori Minxhozi u pajtuan se të dy shtetet duhet të bëjnë më shumë në zbatimin e marrëveshjeve të arritura deri më tani.

Kontrolloni gjithashtu

Hashim Thaçi

RKL: Nuk është kjo dredhia e parë e Thaçit por është në vazhdën e dredhive paraprake

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar kundër atyre që i quan “persona”, të cilët ...