MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
kek
Fillimi / Institucionet / Kryetari Ramosaj takon të gjithë drejtorët e shkollave të komunës së Deçanit

Kryetari Ramosaj takon të gjithë drejtorët e shkollave të komunës së Deçanit

Ne prag të fillimit të vitit të ri shkollor, kryetari i komunës së Deqanit Bashkim Ramosaj ka takuar sot të gjithë drejtorët e shkollave të komunës së Deçanit .
Gjatë këtij takimi u diskutua lidhur me përgatitjet për vitin e ri shkollorë 2019/2020, i cili do të fillojë më 02 shtator 2019 , ka shkruar në llogarinë e tij kryetari Ramosaj.

Ai nga drejtorët e shkollave kërkoi që të jenë më të përkushtuar që bashkë më mësimdhënësit të rrisin cilësinë mësimore në të gjitha shkollat.

Kontrolloni gjithashtu

U mbajt mbledhja e njëmbëdhjetë e rregullt e Komitetit për Politikë dhe Financa në Komunën e Rahovecit

Nën kryesimin e kryesuesit të Komitetit për Politikë dhe Financa në komunën e Rahovecit Afrim ...