Airport Adem Jashari
kek
MIT
tv dielli
Fillimi / Institucionet / Kryetari Jashari ka ngushëlluar familjen e të ndjerit Faik Imeraj nga Padalishta
Bekim Jashari: Nexhmedin Spahiu pë mua është niveli ma i ultë i njeriut, i cili shpif për ditëlindjen e Legjendarit

Kryetari Jashari ka ngushëlluar familjen e të ndjerit Faik Imeraj nga Padalishta

Kryetari i komunës së Skenderajt Bekim Jashari në një postim të tij në facebook, ka ngushëlluar familjen e të ndjerit Faik Imeraj nga Padalishta, i aksidentuar mbrëmë në Runik, kurse të lënduarve nga aksidenti i uroj shërim të shpejtë!

Njëkohësisht ka bërë apel tek të gjithë drejtuesit e automjeteve që të shtojnë kujdesin gjatë ngasjes, sidomos gjatë kohës së ngricave dhe të respektojnë shenjat e komunikacionit.

Kontrolloni gjithashtu

Ministri Abdixhiku priti në takim ambasadoren e Kroacisë

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë në ...