Kryetari Nura ka pritur në takim kryetarin e Komunës së Bujanocit Nagip Arifi

Kryetari i komunës së Skenderajt Fadil Nura, së bashku me nënkryetarin Sami Lushtaku, kanë pritur në takim kryetarin e Komunës së Bujanocit, Nagip Arifi me bashkëpunëtorë, që vijnë për t’u solidarizuar me Skenderajn pas vërshimeve, dhe për ta treguar shpirtin e tyre human, me mbledhjen e mjeteve financiare nga qytetarët e Bujanocit, për Fondin Emergjent të Vërshimeve, pavarësisht situatës jo të mirë politike e shoqërore për vëllezërit tanë në Luginën e Preshevës, Bujanoc e Medvegjë.

Kontrolloni gjithashtu

Me rastin e 28 Nëntorit kryetari Latifi uron gjithë shqiptarët kudo ku janë

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, i ka uruar të gjithë shqiptarët ku do …