kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Përfundoi turneu i XXI-të ndërkombëtar në boks “Adem Jashari”

Përfundoi turneu i XXI-të ndërkombëtar në boks “Adem Jashari”

Ka përfunduar edicioni i XXI-të i turneut ndërkombëtar në boks “Adem Jashari” i cili është mbajtur në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Çmimi kryesor i këtij turneu i takoi boksierit Shpëtim Bajoku, në këtë turne morën pjesë sportistë të vendeve të ndryshme si: Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Bosnja dhe Hercegovina, Çekia dhe Bullgaria.

Kontrolloni gjithashtu

Takohen kryetarët e dy komunave, Deçanit dhe Plavës ,rruga Deçan-Plavë cilësohet te jetë projekt shekullorë dhe vepër jetësorë

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj me bashkëpunëtorë dhe zyrtar të Ministrisë së Infrastrukturës, ...