tv dielli
Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Institucionet / Rregullohet degëzimi i rrugës bujqësore për Kllokot

Rregullohet degëzimi i rrugës bujqësore për Kllokot

Në kuadër të punimeve për përmirësimin e kushteve për bujq e komunës së Vitisë, kanë filluar punimet në rregullimin e degëzimit të rrugës për Kllokot. Kjo rrugë do të mundësoj qasje më të mirë të bujqve në pronat e tyre, është shprehur kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti, gjatë inspektimit të punimeve në këtë rrugë.

Kontrolloni gjithashtu

ABDIXHIKU PRITI NË TAKIM SHEFEN E BE-SË NË KOSOVË

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim Shefen e Zyrës së ...