MIT
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / 24 Marsi ,,EPOPEJA E DUKAGJINIT’’

24 Marsi ,,EPOPEJA E DUKAGJINIT’’

Në kuadër të  shënimit të  24 Marsit ,,EPOPESË SË DUKAGJINIT’’, të enjten në ora 11:00 do të organizohen homazhe në Gllogjan, ndërsa në ora 13:00 në Deçan do të vazhdoi Manifestimi qendror dhe koncerti festiv.  Në rast të motit të lig me shi ngjarja bartet në Pallatin e Kulturës ku mund të vendosen rreth 1500 pjesëmarrës.

Kontrolloni gjithashtu

Ka filluar asfaltimi i parkingjeve në qytein e Skenderajt

Në kuadër të investimeve infrastrukturore që po bëhen në çdo pjesë të komunës së Skenderajt, ...