ANP “Adem Jashari” i njofton pasagjerët se janë anuluar të gjitha fluturimet e parapar më 13 maj

ANP “Adem Jashari” i njofton pasagjerët se janë anuluar të gjitha fluturimet e planifikuara më 13 maj

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” ka bërë njoftuar pasagjerët se janë anuluar të gjitha fluturimet e parapara më 13 maj. “Të dashur udhëtarë, ju njoftojmë se fluturimet e datës 13 maj janë anuluar! Për më shumë informacion ju lusim të qëndroni në kontakt me kompanitë ajrore!”, ka njoftuar APN “Adem Jashari”.

Kontrolloni gjithashtu

Agron Xhemajli: Ndahet nga jeta shoku ynë i veprimtarisë, Enver Visoka

Enveri rrjedhe nga ane e Llapit, dhe ka jetuar shume kohe ne Kodren e Trimave, …