Fillimi / Njoftime / Daut Haradinaj sot në orën 18:00 takon banorët e Kodrës së Trimave, Kolovicës dhe Bardhoshit
Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj premton hapjen

Daut Haradinaj sot në orën 18:00 takon banorët e Kodrës së Trimave, Kolovicës dhe Bardhoshit

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj ka njoftuar se krahas fushatës shtëpi me shtëpi, në respektim të masave anti-covid dhe në përgjigje të interesimit të madh të qytetarëve sot me fillim në ora 18:00 do t’i takojë banorët e Kodrës së Trimave, Kolovicës dhe Bardhoshit. Ky takim do të mbahet në ambientet e Shtabit Zgjedhor të AAK-së në Prishtinë, tek Sheshi 21.

Kontrolloni gjithashtu

RKL: Njoftim

Në Radion Kosova e Lirë, në rubrikën e Fejtonit duke filluar nga 15 tetori 2021 ...