KEK
Fillimi / Institucionet / HOMAZHE NË NDERIM TË 22 VJETORIT NGA PUSHKA E PARË LIRISË NË JUNIK

HOMAZHE NË NDERIM TË 22 VJETORIT NGA PUSHKA E PARË LIRISË NË JUNIK

Në 22 vjetorin e pushkës së parë për liri në Junik, me homazhe pranë shtatores së heroit Edmond Hoxha dhe lapidarit të dëshmorëve dhe martirëve të Junikut, u nderuan të rënët për liri.

Kontrolloni gjithashtu

Nxënësit e SHMTP “Jonuz Zejnullahu” fitues të vendit të parë në projektin “Sfida Kreative”

Nxënësit e Shkollës së Mesme Teknike Profesionale “Jonuz Zejnullahu”, janë fitues të vendit të parë ...