KEK
Fillimi / Njoftime / I është dhënë lamtumira e fundit veteranit të UÇK-së Murat Ajetit, bashkëluftëtari i Zahir Pajazit
I është dhënë lamtumira e fundit veteranit të UÇK-së Murat Ajetit, bashkëluftëtari i Zahir Pajazit

I është dhënë lamtumira e fundit veteranit të UÇK-së Murat Ajetit, bashkëluftëtari i Zahir Pajazit

Është ndarë na jeta veprimtari Murat Ajeti, ish-luftëtari i UÇK-së dhe bashkëluftëtari i heroit të kombit, Zahir Pajazitit. Ai është varrosur në fshatin Sfeqel të Besianës vetëm nga rrethi familjar për shkak të rrethanave të krijuara nga koronavirusi.

Kontrolloni gjithashtu

Ndahet nga jeta ish-doktori i katedrës së kirurgjisë Faik Kafexholli në moshën 83 vjeçare

Ndahet nga jeta ish-doktori i katedrës së kirurgjisë Faik Kafexholli në moshën 83 vjeçare

Në moshën 83 vjeçare është ndarë nga jeta ish-doktori i katedrës së kirurgjisë Faik Rexhep ...