Kryetari i Ferizajt, Agim Aliu ndanë dekoratën “NDERI I QYTETIT” për familjet Musliu, Tafarshiku dhe Çarkaxhiu

Kryetari i komunës së Ferizajt Agim Aliu në 150 vjetorin e themelimit të qytetit të Ferizajt, nderon e vlerëson lartë personalitetet që me angazhimin e tyre, sakrifikuan përgjatë historisë me dekoratën  “NDERI I QYTETIT” familjet Musliu, Tafarshiku dhe, Çarkaxhiu për kontribut e angazhim flijues, në përurimin e vlerave të atdhedashurisë, liridashjes e humanizmit.

May be an image of 3 people and text

May be an image of 3 people and text

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Latifi mbajti mbledhjen e radhës me drejtorë të drejtorive

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi ka mbajtur mbledhjen e radhës me drejtorë të …