MIT
kek
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Kryetari Latifi, të gjithë besimtarëve të Bashkësisë së Tarikateve të Kosovës jua uroj këtë ditë

Kryetari Latifi, të gjithë besimtarëve të Bashkësisë së Tarikateve të Kosovës jua uroj këtë ditë

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, të gjithë besimtarëve të Bashkësisë së Tarikateve të Kosovës ju uroj këtë ditë, me shpresën që mesazhin që e përçon kjo ditë të bëhet pjesë e pandashme e vlerave tona të përditshme.

Falënderoj po ashtu, Tarikatet e Kosovës që për ceremoninë e sivjetshme të Ditës së Ashures, zgjodhën Rahovecin, duke nderuar bashkëqytetarët dhe besimtarët që festojnë!

Njëherit, Teqeve të Helvetive dhe Rufaive dhe besimtarëve të tyre në Rahovec, kryetari Latifi jua uroj ditën e Ashures.

Kontrolloni gjithashtu

Asfaltohen rrugët në fshatrat Krasaliq, Qirez dhe Baks të Skenderajt

Për të parë nga afër punimet që po realizohen në segmentet e rrugëve në fshatrat ...