Fillimi / Institucionet / Kryetari Suma, priti në takim rasti, Arben Taravarin dhe Ziadin Sela

Kryetari Suma, priti në takim rasti, Arben Taravarin dhe Ziadin Sela

Kryetari i Komunës së Hanit të Elezit Rufki Suma, priti në takim rasti, Arben Taravari Kryetar i komunës së Gostivarit dhe Ziadin Sela lideri i ASH-së. Takimi ishte vazhdimësi e takimeve ndërmjet dy kryetarëve të komunës së Hanit të Elezit dhe Gostivarit.

Në takim u biseduan zhvillimet aktuale në dy komunat si dhe identifikimi i mundësive për bashkëpunim në interes të zhvillimit të përbashkët.

Kontrolloni gjithashtu

Bilanci i sotëm me COVID në Malishevë: 1 i vdekur dhe 7 raste të reja

COVID-19, sot i ka marrë jetën një personi nga Komuna e Malishevës, ndërsa janë regjistruar ...