mbpzhr grante
kek
Airport Adem Jashari
valamobile
MIT
Fillimi / Lajmet / Me 3 maj 2019 nderohet dëshmori i kombit, Nysret Halili në 20 vjetorin e rënies heroike të tij
Me 3 maj 2019 nderohet dëshmori i kombit, Nysret Halili në 20 vjetorin e rënies heroike të tij

Me 3 maj 2019 nderohet dëshmori i kombit, Nysret Halili në 20 vjetorin e rënies heroike të tij

Me 3 maj 2019 bëhen 20 vjet nga rënia heroike e dëshmorit Nysret Halili. Në organizimin e Shoqatave të dalura nga lufta e lavdishmë e UÇK-së do të bëhen homazhe pranë varrezave të dëshmorëve në Shtuticë dhe pranë Lapidarit të dëshmorit në Shtuticë.

Kontrolloni gjithashtu

Policia e Kosovës dhe policia hungareze synojnë bashkërendimin e aktiviteteve për parandalim dhe luftim të krimit transkufitar

Policia e Kosovës dhe policia hungareze synojnë bashkërendimin e aktiviteteve në luftim e krimit transkufitar

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Rashit Qalaj  me ftesë të Drejtorit të Policisë së Hungarisë ...