Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Institucionet / Nënkryetari Lushtaku, ka përcjellë nga afër realizimin e punimeve të rrugëve në fshatrat Rezallë, Plluzhinë dhe Likovc

Nënkryetari Lushtaku, ka përcjellë nga afër realizimin e punimeve të rrugëve në fshatrat Rezallë, Plluzhinë dhe Likovc

Në kuadër të projekteve të ndryshme që po zhvillohen në komunën e Skenderajt, nënkryetari i komunës Nuredin Lushtaku së bashku me drejtoreshën e Urbanizmit  Sanije Ahmeti, inxhinierë dhe profesionistë, kanë dalë në teren për të parë nga afër realizimin e projekteve të rrugëve në fshatrat Rezallë, Plluzhinë dhe Likovc.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Jashari: Sulmi i 22 janarit ishte paralajmërim që lufta do të fillojë shpejtë

Me rastin e 22 vjetorit të sulmit të dytë të forcave serbe mbi familjen Jashari, ...