kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Të shtunën homazhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Marinë

Të shtunën homazhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Marinë

Komuna e Skenderajt me rastin e përvjetorit të rënies së Komandantit të Brigadës 113 Mujë Krasniqi dhe 41 dëshmorëve të kombit, njoftohen familjet e dëshmorëve dhe gjithë qytetarët e sajë se me datë 14.12.2019, (E shtunë) ora: 11:00, do të bëhen homazhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve, në Marinë.

Kontrolloni gjithashtu

QENDRA E MJEKSISE FAMILJARE NE DEÇAN KRYEN TE GJITHA SHERBIMET SHENDETESORE PER QYTETARET E VET

Sqarim rreth një kronike televizive për QKMF-në e Deçanit të transmetuar në emisionin e lajmeve ...