KEK
Fillimi / Njoftime / PDK thërret konferencë për media në orën 16:00 por pa specifikuar arsyen e kësaj konference
PDK

PDK thërret konferencë për media në orën 16:00 por pa specifikuar arsyen e kësaj konference

Partia Demokratike e Kosovës sot do të mbaj konferencë për medie. Konferenca do të filloj në orën 16:00. Në njoftimin e PDK-së nuk bëhet e ditur tema e konferencës.

Kontrolloni gjithashtu

Ka ndërruar jetë veterani i arsimit poeti dhe anëtari i Lidhjes së Shkrimtarëve të Kosovës, Halit Gashi

Ka ndërruar jetë veterani i arsimit poeti dhe anëtari i Lidhjes së Shkrimtarëve të Kosovës, Halit Gashi

Mbrëmë ka ndërruar jetë veterani i arsimit dhe poeti Halit Gashi, anëtar i Lidhjes së ...