kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Ramush Haradinaj: Më qëndrueshmëri dhe konsistencë, sot jemi më afër se kurrë projektit tonë 100% shtet
Ramush Haradinaj: Më qëndrueshmëri dhe konsistencë, sot jemi më afër se kurrë projektit tonë 100% shtet

Ramush Haradinaj: Më qëndrueshmëri dhe konsistencë, sot jemi më afër se kurrë projektit tonë 100% shtet

Në takim me strukrurat e AAK-së në Burim, lideri i kësaj partie, njëherësh kryeministër në dorëheqje Ramush Haradinaj ka thënë se nuk e kishte të lehtë t’i del përballë projektit për copëtimin e Kosovës. “Nuk ishte lehtë krijimi i ushtrisë, as përmbyllja e Trepçës dhe temave tjera madhore të interesit nacional. Por qëndrueshmëria dhe konsistenca u shpaguan, sot jemi më afër se kurrë projektit tonë 100% shtet”, ka thënë Haradinaj. “Me Këshillin Drejtues dhe strukturat e Aleances në Istog, bashkë për fitore!”, ka deklaruar lideri i AAK-së.

Kontrolloni gjithashtu

Në Hamburg të Gjermanisë hapet Konsullata pestë e Përgjithshme e Republikës së Kosovës në këtë shtet

Në Hamburg hapet Konsullata pestë e Përgjithshme e Republikës së Kosovës në Gjermani

Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e ...