Fillimi / Institucionet / Sipas IKSHPK-së, gjatë kësaj jave (11-17.01.2021) në komunën e Deçanit 26 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona

Sipas IKSHPK-së, gjatë kësaj jave (11-17.01.2021) në komunën e Deçanit 26 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona

Sipas IKSHPK-së, gjatë kësaj jave (11-17.01.2021) në komunën e Deçanit njëzetegjashtë  persona kanë rezultuar pozitiv me virusin #Covid19, ndërsa tetë (8) të tjerë janë shëruar plotësisht. Deri më sot, në komunën e Deçanit janë të identifikuara 596 raste me virusin SARS-CoV-2. Prej tyre 502 të shëruar plotësisht, 17 kanë humbur jetën dhe 77 raste janë akoma aktive.

Kujdesuni për veten dhe familjen!

#VendosMaskë

#PastroDuart

#MbajDistancë

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Suma priti në takim pune përfaqësues nga Ambasada Britanike

Kryetari i Komunës së Hanit të Elezit Rufki Suma priti në takim pune Alex Taris, ...