“The Sun” publikoi listën me 65 persona të zhdukur në zjarrin në Londër

“The Sun” publikoi listën me 65 persona të zhdukur në zjarrin në Londër

Tabloidi britanik “The Sun” ka publikuar sot listën me emra të cilët edhe më tej konsiderohen të zhdukur dhe ekziston frika se kanë vdekur në zjarrin që e kaploi ndërtesën 27 katëshe në Londër. Në pyetjen e gazetarëve nëse numri i viktimave mund të jetë më shumë se  komandanti i Policisë londineze Stewart Kandi ka thënë se “do të donte që ky numër mos të jetë treshifror”, transmeton Reuters.

Kontrolloni gjithashtu

Mimoza Ahmetaj

Mimoza Ahmetaj: Zgjedhjet e parakohshme si zgjidhje për Kosovën

Ish-ministrja e Integrimeve, Mimoza Ahmetaj, ka bërë thirrje për zgjedhje të parakohshme si zgjidhje për …