kek
tv dielli
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Institucionet / Vitia shënon “Ditët e Diasporës” më 1 dhe 2 gusht

Vitia shënon “Ditët e Diasporës” më 1 dhe 2 gusht

Me rastin e manifestimeve që mbahen në kuadër të “Ditëve të Diasporës” nën përkujdesjen e kryetarit të komunës së Vitisë Sokol Haliti, do të zhvillohen një varg aktivitetesh të ndryshme që i dedikohen mërgatës të komunës së Vitisë. Janë këto ngjarjet që do të karakterizojnë Vitinë për gjatë dy ditëve të ardhshme, më 1 dhe 2 gusht.

Kontrolloni gjithashtu

Komuna e Rahovecit ka pranuar donacion me 100 pako ushqimore- higjienike nga fondacioni “Labinot Tahiri”

Gjatë ditës së sotme Kryetari i Komunës, Smajl Latifi, ka pritur në një takim Labinot ...