KEK
Fillimi / Lajmet / 11 qytetarë të Kosovës e kanë humbur betejën me koronavirusin brenda 24 orëve të kaluara
11 qytetarë të Kosovës e kanë humbur betejën me koronavirusin brenda 24 orëve të kaluara

11 qytetarë të Kosovës e kanë humbur betejën me koronavirusin brenda 24 orëve të kaluara

Edhe 11 kosovarë kanë humbur betejën me koronavirusin brenda 24 orësh. Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, shkruan lajmi.net. Dje, bilanci i viktimave ishte 354. Ndërkaq sot, ky numër ka arritur në 365 Po ashtu, sot janë konfirmuar edhe 205 raste të reja me koronavirus.

Kontrolloni gjithashtu

Në aksionin e mbrëmshëm në Karaçevë të Dardanës janë arrestuar 33 persona për veprimtari të paligjshme

Në aksionin e mbrëmshëm në Karaçevë të Dardanës janë arrestuar 33 persona për veprimtari të paligjshme

Policia e Kosovës, Prokuroria Themelore në Gjilan dhe Inspektorati Policor i Kosovës, kanë lëshuar një ...