KEK
Fillimi / Institucionet / 6 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj

6 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj

Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19 në komunën e Ferizajt, bëhet e ditur se janë regjistruar edhe 6 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj që çon në 423 numrin e rasteve aktive.

Shërim të shpejtë të infektuarve

#Mbanidistancën

#Vendosemaskën

Kontrolloni gjithashtu

17 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 28 të shëruar

Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19 në komunën e Ferizajt, ...