mbpzhr grante
Airport Adem Jashari
valamobile
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Daut Haradinaj: Dje fitoi populli i Kosovës
Daut Haradinaj: Dje fitoi populli i Kosovës

Daut Haradinaj: Dje fitoi populli i Kosovës

Kandidati për deputet nga koalicioni PAN, Daut Haradinaj, i AAK-së, ka uruar qytetarët e vendit për siç thotë ai zgjedhjet shumë të suksesshme të mbajtura në vend. Haradinaj shkruan se më 11 qershor ka fituar populli i Kosovës, duke u zotuar se do të jetë zëri i tyre. “Urime per zgjedhje shume te suksesshme te parakohshme parlamentare. Dje fitoj populli i Kosoves. Tash, ka ardhë koha qe zani jane me u ndegju edhe ma shume.Une Daut Haradinaj, ta jap fjalen qe do te jem #zaniyt”, ka shkruar ai në një postim të tij.

Kontrolloni gjithashtu

Komisioni Shtetëror i Maturës konstaton se në përgjithësi testi ka shkuar mirë dhe nuk ka pasur parregullsi të mëdha

Komisioni Shtetëror i Maturës konstaton se në përgjithësi testi ka shkuar mirë dhe nuk ka pasur parregullsi të mëdha

Maturantët e regjionit të Pejës dhe të Mitrovicës janë të fundit që të shtunën i ...