MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Drejtoresha Emini priti në takim përfaqësuesit e Sindikatës së Arsimit dhe të Këshillit të Prindërve

Drejtoresha Emini priti në takim përfaqësuesit e Sindikatës së Arsimit dhe të Këshillit të Prindërve

Fatbardha Emini, Drejtoresh e Arsimit në Viti, ka zhvilluar një takim të përbashkët me Kryetarin e Sindikatës së Arsimit në Viti, Kemajl Bislimi dhe Kryetarin e Këshillit të Prindërve për Viti, Avdyl Misini. Bëhet me dije se gjatë këtij takimi është folur për përgatitjet që ka ndërmarrë komuna e Vitisë për fillimin e vitit të ri shkollor 2019/2020 i cili ka filluar në të gjitha shkollat e kësaj komune.

Kontrolloni gjithashtu

Vitia  njofton opinionin publik për mbledhjen e –X- të rregullt të Komitetit për Politikë dhe Financa

Njoftohen qytetarët e Komunës së Vitisë se mbledhja e -X- e rregullt e Komiteti për ...