Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr 2018
MIT
Fillimi / Intervista / Intervistë me kryetarin e komunës së Malishevës, z. Ragip Begaj

Intervistë me kryetarin e komunës së Malishevës, z. Ragip Begaj

Kontrolloni gjithashtu

Palmer: Bisedimet Kosovë - Serbi duhet të çojnë në një marrëveshje gjithëpërfshirëse për normalizimin e marrëdhënieve

M. Palmer: Amerika nuk mbanë anë në mosmarrëveshjet politike të Shqipërisë, ne mbështesim sundimin e ligjit dhe institucionet

Në një intervistë për  “Zëri i Amerikës” lidhur me kritikat e opozitës në Tiranë se ...