Fillimi / Lajmet / Janë regjistruar edhe 226 raste të reja me virusin korona në vendin tonë në 24 orët e fundit
Janë regjistruar edhe 226 raste të reja me virusin korona në vendin tonë në 24 orët e fundit

Janë regjistruar edhe 226 raste të reja me virusin korona në vendin tonë në 24 orët e fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se janë regjistruar edhe 226 raste të reja me koronavirus. Ka shkuar në 8 mijë e 330 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë, kjo pasi që vetëm në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 226 raste të reja. Siç bën të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në 24 orët e fundit po ashtu janë shëruar 115 persona të prekur me koronavirus dhe numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 4 mijë e 578.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari e vlerëson lartë angazhimin dhe profesionalizmin e Policisë së Kosovës në kohë pandemie

Kryetari Jashari e vlerëson lartë angazhimin dhe profesionalizmin e Policisë së Kosovës në kohë pandemie

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, të dieelën bashkë me drejtorin e inspektoratit atje, ...