Airport Adem Jashari
tv dielli
kek
MIT
Fillimi / Institucionet / Juniku njofton qytetarët se ka filluar aplikimi për furnizim me dru zjarri për vitin 2020 në Pyjet Private

Juniku njofton qytetarët se ka filluar aplikimi për furnizim me dru zjarri për vitin 2020 në Pyjet Private

Komuna e Junikut njofton të gjithë qytetarët se ka filluar aplikimi për furnizim me dru zjarri për vitin 2020 në Pyjet Private në lartësi mbidetare nën 700m, aplikacionet mund të paraqiten çdo ditë pune tek zyrtari për pylltari në katin e 3-të të komunës së Junikut.

Afati për paraqitjen e dokumentacionit fillon nga 01.01.2020 deri më 31.03.2020

Dokumentacioni i nevojshëm:

Aplikacionit duhet bashkangjitur fletën poseduese dhe skicën e ngastrës së Pyllit me koordinata përkatëse.

Kontrolloni gjithashtu

Ministri Abdixhiku priti në takim ambasadoren e Kroacisë

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë në ...