MIT
kek
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Komuna e Vitisë i ndau falënderim mërgimtarit Rashit Rashiti

Komuna e Vitisë i ndau falënderim mërgimtarit Rashit Rashiti

Basri Aliu, Drejtor për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale si dhe Vjollca Kadolli-Halili, Drejtoresh e QKMF-së në Viti, kanë ndarë një falënderim për mërgimtarin, Rashit Rashiti përmes të cilit Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Viti, ka përfituar në pranverë të këtij viti një donacion prej pajisjeve të ndryshme mjekësorë në vlerë prej 15 mijë euro. Drejtori Aliu dhe Drejtoresha Kadolli-Halili thanë se Komuna e Vitisë ju është mirënjohës Rashiti, bashkëpunëtorëve të tij por edhe Klinikës „Grengettes” me seli në Gjenevë të Zvicrës për donacionin e dhënë.

Kontrolloni gjithashtu

Janë asfaltuar segmentet e rrugëve në fshatin Klinë të Skenderajt

Ka filluar asfaltimi i segmenteve të rrugëve në fshatin Klinë të komunës së Skenderajt, ku ...