Sinani ING

Kryetari Aliu ka pritur anëtarin e Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane, Bajram Rama

Kryetari i komunës së Ferizajt Agim Aliu, ka pritur sot, anëtarin e Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane dhe Akademisë Shqiptaro-Amerikane të Shkencave dhe Arteve, Bajram Rama, me të cilin ka nda momente bisede të përzemërt mbi rolin e shqiptarëve dhe angazhimin e tyre në jetën publike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kontrolloni gjithashtu

Po mbahen garat shkollore në futboll të vogël në Viti

Organizuar nga komuna e Vitisë, konkretisht drejtoria e arsimit në Viti,  janë duke u mbajtur …