MIT
Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Kryetari latifi viziton Bashkësinë Islame në Rahovec me rastin e Kurban Bajramit

Kryetari latifi viziton Bashkësinë Islame në Rahovec me rastin e Kurban Bajramit

Ashtu siç e do tradita, kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi bashkë me bashkëpunëtorë ka vizituar Bashkësinë Islame, Teqenë e Madhe të Halvetive dhe Teqenë e tarikatit Rifai, në Rahovec!

Kryetari Latifi ka uruar prijësit fetar dhe gjithë besimtarët islam për këtë ditë të veçantë të festës së Bajramit të Vogël.

Kontrolloni gjithashtu

Komuna e Vitisë filloj me mbajtjen e diskutimeve publike për planifikimin e buxhetit komunal 2020-2022

Organizuar nga Drejtoria për Ekonomi, Financa dhe Zhvillim dhe Zyra për Informim dhe Marrëdhënie me ...