kek
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
MIT
Fillimi / Institucionet / Kryetari Smajl Latifi edhe këtë të enjte takon qytetarët

Kryetari Smajl Latifi edhe këtë të enjte takon qytetarët

Për të qëndruar sa më afër brengave dhe halleve të qytetarëve, Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi si çdo të enjte priti në zyrën e tij  qytetarë të shumtë.

Takimet zhvillohen drejtpërdrejt me Kryetarin dhe qytetarët paraqesin kërkesat e tyre  të natyrave të ndryshme, duke filluar nga nevojat social-ekonomike, shëndetësore deri te ato infrastrukturore.

Takime të tilla do të vazhdojnë çdo të enjte!, thuhet në njoftimin e Zyrës për marrëdhënie me publikun të kësaj komune.

Kontrolloni gjithashtu

Ka filluar ndërtimi i urës së dëmtuar në Kërvasari të Malishevës

Këto ditë në fshatin Kërvasari të komunës së Malishevës, ka filluar ndërtim i urës, e ...