Airport Adem Jashari
MIT
kek
tv dielli
Fillimi / Lajmet / Kuvendi i Kosovës do të mblidhet sot për themelimin dhe funksionalizimin e komisioneve parlamentare
Kuvendi i Kosovës do të mblidhet sot për themelimin dhe funksionalizimin e komisioneve parlamentare

Kuvendi i Kosovës do të mblidhet sot për themelimin dhe funksionalizimin e komisioneve parlamentare

Kuvendi i Republikës së Kosovës do të mblidhet sot në seancë plenare, për të shqyrtuar propozimin e Kryesisë së Kuvendit për themelimin dhe funksionalizimin e komisioneve parlamentare. Në mbledhjen e kaluar kryesia e Kuvendit ka bërë ndarjen midis grupeve parlamentare te 14 komisioneve, sipas formulës së përcaktuar dhe të praktikuar në legjislaturat e kaluara.

Kontrolloni gjithashtu

Kadaj-Bujupi: Prej mobilizimit për marrjen e meritave për njohjen nga Xhamajka, kaluan tek shmangia e përgjegjësisë

Kadaj-Bujupi: Prej mobilizimit për marrjen e meritave për njohjen nga Xhamajka, kaluan tek shmangia e përgjegjësisë

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, e ka kritikuar Lëvizjen Vetëvendosje dhe ...