KEK
Fillimi / Institucionet / Në 21 vjetorin e rënies kryetari Jashari ka kujtuar dëshmorin e UÇK-së Januz Kodra

Në 21 vjetorin e rënies kryetari Jashari ka kujtuar dëshmorin e UÇK-së Januz Kodra

Në 21 vjetorin e rënies në altarin e lirisë dhe me vlerësime të larta për sakrificën sublime në shërbim të atdheut, kryetari i komunës së Skenderajt Bekim Jashari, ka kujtuar me respekt të veçantë dëshmorin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Januz Kodra.

“Lavdi të përjetshme Januz Kodrës dhe dëshmorëve tjerë të kombit”, ka shkruar Jashari.

Kontrolloni gjithashtu

Nxënësit e SHMTP “Jonuz Zejnullahu” fitues të vendit të parë në projektin “Sfida Kreative”

Nxënësit e Shkollës së Mesme Teknike Profesionale “Jonuz Zejnullahu”, janë fitues të vendit të parë ...