KEK
Fillimi / Lajmet / Në fshatin Kodrali të Komunës së Deçanit bëhen homazhe për dëshmorët e kombit, Shpend dhe Zeqë Hasaj
Në fshatin Kodrali të Komunës së Deçanit bëhen homazhe për dëshmorët e kombit, Shpend dhe Zeqë Hasaj

Në fshatin Kodrali të Komunës së Deçanit bëhen homazhe për dëshmorët e kombit, Shpend dhe Zeqë Hasaj

Sot në fshatin Kodrali të Komunës së Deçanit bëhen homazhe për dëshmorët e kombit, Shpend dhe Zeqë Hasaj. Këshilli organizativ njofton familjet e dëshmorëve, invalidët e luftës, veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe qytetarët se homazhet fillojnë në ora 11.00.

Kontrolloni gjithashtu

Vetëvendosje dhe LDK akuzojnë njëra tjetren për bllokimin e punës së Komisionit hetimor parlamentar për privatizim

Vetëvendosje dhe LDK akuzojnë njëra tjetren për bllokimin e punës së Komisionit hetimor parlamentar për privatizimin

Komisioni hetimor parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë ka miratuar listën me katër ...