MIT
mbpzhr 2018
valamobile
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Në Semetisht funksionalizohet Qendra Mjekësore-Ambulanta

Në Semetisht funksionalizohet Qendra Mjekësore-Ambulanta

Edhe në Semetisht të Komunës së Suharekës tash funksionon qendra mjekësore.

13 vite ajo nuk po funksiononte. Ne sot e kthyem shpresen tek qytetarët atje.

I falënderojmë ata që na kritikuan e këshilluan. Ne veprojmë e punojmë me përkushtim, me bashkëpunim, me secilin dhe pa dallim.

Të gjithë punojmë për komunën tonë, Therandën! Tha kryetari i komunës së Suharekës Bali Muharremaj.

Kontrolloni gjithashtu

Përkujtohet dëshmori Halim Brahimi

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari së bashku me drejtorët komunal, deputetin e Parlamentit ...