mbpzhr 2018
valamobile
akp deri me 23 janar
kek baner i ri
Fillimi / Institucionet / Asfaltohen rrugët”Ibrahim Rugova”dhe”Hysen Hyseni”

Asfaltohen rrugët”Ibrahim Rugova”dhe”Hysen Hyseni”

Kryetari i Komunës së Vitisë Sokol Haliti vizitoi punimet ne asfaltimin e rrugës”Ibrahim Rugova” në fshatin Drobesh, ku me këtë rast ritheksoi përkushtimin e qeverisë që ai drejton për ofrimin sa më të mirë të kushteve për qytetarët e komunës  së Vitisë edhe në aspekte tjera, e jo vetëm në aspektin e infrastrukturës.

Ai vizitoi edhe fshatin Ramnishtë ku nga afër inspektoi punimet në asfaltimin e rrugës”Hysen Hyseni”.

Kontrolloni gjithashtu

Nënkryetari Berisha, priti në takim njësinë e LMT-së të KFOR-it italian

Nënkryetari i Komunës së Malishevës, Hajdin Berisha dhe drejtori komunal për shëndetësi dhe mirëqenie sociale, ...