MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Njoftime / Nesër në Gllogjan në Kompleksin Memorial “Dëshmorët e Kombit” përkujtohet heroi Avdi Mujaj
Nesër në Gllogjan në Kompleksin Memorial "Dëshmorët e Kombit" përkujtohet heroi Avdi Mujaj

Nesër në Gllogjan në Kompleksin Memorial “Dëshmorët e Kombit” përkujtohet heroi Avdi Mujaj

Ju njoftojmë se të marten më 1 tetor 2019, mbahen homazhe dhe përkujtohen heronjët. Homazhet mbahen sipas kësaj agjende në orën 10:30 – Gllogjan Kompleksi Memorial ,,Dëshmorët e Kombit “përkujtohet Heroi Avdi Mujaj. Ora 11:00 , Në fshatin Dubovik në ditëlindjen e tij përkujtohet Heroi Jusuf Gërvalla ku do të bëhën homazhe tek “Kompleksi i Varrezave në Dubovik”. Pjesëmarrja juaj nderon gjakun e Dëshmorëve dhe luftën e drejt të UÇK-së !

Kontrolloni gjithashtu

OJQ-VoRAE bëri të ditur se nesër t ia rikujtojnë MAShT-it detyrat të cilat i përcaktohen nga Udhëzimi Administrativ

OJQ-VoRAE bëri të ditur se më 3 dhjetor do t ia rikujtojnë MAShT-it detyrat të cilat i përcaktohen nga Udhëzimi Administrativ

Organizatat e shoqërisë civile si: OJQ-VoRAE – Voice of Roma Ashkali and Eygptians , BSFK ...