KEK
Fillimi / Lajmet / Behxhet Pacolli: Partitë politike t’i lënë anash interesat personale dhe të kontribojnë për të mirën e vendit
Behxhet Pacolli: Në 22-vjetorin e Masakrës së Reçakut, ende nuk është vendosur drejtësia

Behxhet Pacolli: Partitë politike t’i lënë anash interesat personale dhe të kontribojnë për të mirën e vendit

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behxhet Pacolli, ka kërkuar nga partitë politike në vend që të mos diskutojnë për çështjen e kryetarit të vendit. Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social, Pacolli ka shkruar se Kosova e ka kryetarin e saj. Sipas tij është momenti i fundit që të gjithë liderët politik një herë e përgjithmonë t’i lënë anash interesat personale klanore e partiake dhe të kontribojnë për të mirën e vendit. Pasi tani më shumë se kurrë, Kosova ka nevojë për unitet dhe punë të sinqertë të të gjithëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbi 96 milionë persona në gjithë botën janë infektuar nga COVID-19, ndërsa rreth 68 milionë të tjerë janë shëruar

Mbi 96 milionë persona në gjithë botën janë infektuar nga COVID-19, ndërsa rreth 68 milionë të tjerë janë shëruar

Rreth 69 milionë persona janë shëruar nga COVID-19 në gjithë botën, derisa mbi 96 milionë ...