kek
Airport Adem Jashari
MIT
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Përfundon shqyrtimi i ankesave për ZO të Dukagjinit

Përfundon shqyrtimi i ankesave për ZO të Dukagjinit

Shkumbin Demaliaj nga Komisioni për Verifikimin e veteranëve
të UÇK-së, ka njoftuar se në Zonën Operative ka përfunduar procesi i
verifikimit të ankesave për statusin e veteranit. Ai ka theksuar se gjithçka është
bërë në bashkërendim të plotë me ish-komandantin e Zonës Operative të
Dukagjinit, Ramush Haradinaj dhe zinxhirin komandues të brigadave të zonës.

Kontrolloni gjithashtu

Gjatë ditës së diel, në QNR janë rinumëruar mbi 500 vendvotime

Gjatë ditës së diel, në QNR janë rinumëruar mbi 500 vendvotime

Gjatë ditës së diel deri në orën 16:00, janë rinumëruar 499 vendvotime, apo rreth 36 ...