MIT
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Philip Kosnett: Pa marrë pararysh pikëpamjet tuaja, këdo që mbështetni më 6 tetor, dilni të votoni
Philip Kosnett

Philip Kosnett: Pa marrë pararysh pikëpamjet tuaja, këdo që mbështetni më 6 tetor, dilni të votoni

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, përmes rrjetit social “Twitter” ka bërë thirrje për dalje në votime. “Në Kosovë si dhe në Amerikë, çdo votë numërohet. Çdo zë ka rëndësi. Pa marrë pararysh pikëpamjet tuaja, këdo që mbështetni më 6 tetor, dilni të votoni. Për veten, shtetin dhe të ardhmen”, ka shkruar  Kosnett.

Kontrolloni gjithashtu

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët ...